Welkom bij de RK parochie Onze Lieve Vrouw van Altijddurende Bijstand

   
   

Kerkbalans 2013

Volgende maand staan we weer aan het begin van een nieuw jaar en wensen wij elkaar in alle opzichten een voorspoedig en gelukkig jaar toe. Wij hopen dan dat veel van onze voornemens die we voor het nieuwe jaar van plan zijn uit te voeren, gerealiseerd kunnen worden. Ook de werkgroep Parochiebijdrage van onze parochie wil langs deze weg even uw aandacht. 

 

kerkbalansAllereerst hartelijke dank aan al die deelnemers die afgelopen jaar, door hun bijdrage, onze parochie  hebben gesteund.

Van 13 t/m 27 januari 2013 wordt in de media aandacht geschonken voor de actie 2013. Bij het 1e Parochienieuws van 2013 zal een informatiefolder worden bijgevoegd.

De kerken krijgen geen subsidie voor hun belangrijke werk en daarom durven wij u een financiële bijdrage te vragen om het kerkenwerk mogelijk te maken, want onze kerk is van blijvende waarde. Het thema stelt ons dan ook de vraag:

Wat is de kerk ons waard? - Wat is daarop uw antwoord?

   
© OLVrouwe parochie